letecké video ikona

Letecké video

Ponúkame tvorbu leteckého videa z výšky, vytvoreného dronom s nádherne farebným a stabilným obrazom. Video zo vzduchu má efektívne využie pri prezentácii spoločností, developerských projektov, športových akcií, hotelov, obcí/miest a všetkého, čo sa dá zosnímať z vtáčej perspektívy. Kamerová technika so záznamom v rozlíšení až 4K pre zachytenie viac detailov a naše letecké zručnosti s jemným ovládaním dronu zaručujú čisté a profesionálne zábery. Natočené finálne video pri strihu farebne upravujeme (color grading), aby bol vizuálny pôžitok ešte umocnený.

Výhody dronu

Výhodou videa natočeného dronom oproti skutočnému vrtuľníku je výborná stabilita dronu aj za silnejšieho vetra a predovšetkým omnoho menšia cena za lietanie. Dronom dokážeme lietať nižšie nad terénom a aj v priestrannejších interiéroch (z bezpečnostných dôvodov bez prítomnosti ľudí).

Letecké zábery sú ideálne na profesionálnu tvorbu videa, či už na internetové stránky alebo facebookový profil. Letecké video vynikajúco oživí dokumentárne videá, ukáže prírodné scenérie z iného uhla pohľadu a pridá dynamiku do prezentačného videa firmy.

živý náhlad

živý HD prenos na tablete počas letu

ipad
senzory pre lietanie v interiéri

ultrazvukové senzory

stabilné lietanie v interiéri

postprodukcia videa

Surovina z videa

Po dohode ponúkame surový materiál videa pre filmárov na ďalšiu tvorbu video diel a postprodukciu. Sami sme tvorcovia videí, a preto vieme, aký druh záberov filmári potrebujú. Dôležité sú stabilné a pomalé nálety z rôznych uhlov. Vždy sa však dohodneme so zákazníkom o ich konkrétnej predstave.

šipka

Formát surového videa

4k video

rozlíšenie videa:
4K rozlíšenie 4096x2160p, 24/25
4K rozlíšenie 3840x2160p 24/25/30
full HD rozlíšenie 1920x1080p, 24/25/30/48/50/60

mov

formát videa: MOV

datový tok

dátový tok: 60 Mbps

Páčia sa Vám naše práce?

kamera

Produkcia videa

Okrem samotných leteckých záberov ponúkame aj kompletné spracovanie propagačných a prezentačných videí podľa požiadaviek klienta. Vytvoríme Vám video na mieru, od návrhu scenára, natočenie leteckého videa spolu so zábermy zo zeme s použitím filmárskej techniky (gimbal, kamerový žeriav, statívy, stvetlá…).