6K rozlíšenie

Letecké video

Ponúkame tvorbu leteckého videa z výšky, vytvoreného dronom s nádherne farebným a stabilným obrazom. Video zo vzduchu má efektívne využie pri prezentácii spoločností, developerských projektov, pamiatok, hotelov, obcí/miest a všetkého, čo sa dá zosnímať z vtáčej perspektívy.

Kamerová technika so záznamom v rozlíšení až 6K pre zachytenie viac detailov a naše letecké zručnosti s jemným ovládaním dronu zaručujú čisté a profesionálne zábery. Natočené finálne video pri strihu farebne upravujeme (color grading), aby bol vizuálny pôžitok ešte umocnený.

Výhody dronu

Výhodou videa natočeného dronom oproti skutočnému vrtuľníku je výborná stabilita dronu aj za silnejšieho vetra a predovšetkým omnoho menšia cena za lietanie. Dronom dokážeme lietať nižšie nad terénom a aj v priestrannejších interiéroch (z bezpečnostných dôvodov bez prítomnosti ľudí).

Letecké zábery sú ideálne na profesionálnu tvorbu videa, či už na internetové stránky alebo facebookový/instagramový profil. Letecké video vynikajúco oživí dokumentárne videá, ukáže prírodné scenérie z iného uhla pohľadu a pridá dynamiku do prezentačného videa firmy.

Dynamický rozsah obrazu

14 zastávok dynamické rozsahu
živý náhlad

Live HD prenos na tablete počas letu

Počas letu je dokonca možné cez ovládač dronu manuálne nastaviť expozíciu, uzávierku, ISO, rozlíšenie, formát videa...
ipad

Live HD prenos

Aby ste presne vedeli, ako natáčanie prebieha, všetko máte možnosť sledovať LIVE. Celý pohľad očami drona sa Vám naskytne priamo na tablete. Počas letu tak monitorujeme konkrétne miesta, ktoré chceme na leteckých záberoch mať. Z tohto dôvodu sú letecké zábery presne také, ako si predstavujete Vy. Myslíme na detaily, ktoré robia našich klientov spokojnými.
senzory pre lietanie v interiéri

ultrazvukové senzory

stabilné lietanie v interiéri

Surovina z videa

Po dohode ponúkame surový materiál videa pre filmárov na ďalšiu tvorbu video diel a postprodukciu. Sami sme tvorcovia videí, a preto vieme, aký druh záberov filmári potrebujú. Dôležité sú stabilné a pomalé nálety z rôznych uhlov. Vždy sa však dohodneme so zákazníkom o ich konkrétnej predstave.
šipka

Formát surového videa

formát videa: CinemaDNG 14-bit,  ProRes RAW 14-bit, ProRes RAW HQ 14-bit, Apple ProRes 10-bit

Páčia sa Vám naše práce?

kamera

Produkcia videa

Okrem samotných leteckých záberov ponúkame aj kompletné spracovanie propagačných a prezentačných videí podľa požiadaviek klienta. Vytvoríme Vám video na mieru, od návrhu scenára, natočenie leteckého videa spolu so zábermy zo zeme s použitím filmárskej techniky (gimbal, kamerový žeriav, statívy, stvetlá...).